• Chrípkové prázdniny

• Vážení rodičia a žiaci!

Z dôvodu vysokej chorobnosti, rozhodnutia riaditeľa školy a regionálneho úradu verejného zdravotníctva sú vyhlásené od zajtrajšieho dňa 20.12.2022 chrípkové prázdniny.

Prajeme Vám krásne a pokojné Vianočné sviatky!

Nástup do školy je 09.01.2023.   Kolektív SSOŠP EBG ZH

• Deň otvorených dverí

• V Deň otvorených dverí sa otvorili dvere školy pre všetkých záujemcov o štúdium na našej škole. Návštevníci si mohli pozrieť prezentáciu o škole, priestory školy, odborné učebne a ukážky talentových skúšok. Ďakujeme deviatakom a ich rodičom za návštevu.

• Mikuláš

• Aký by to bol 6. december bez návštevy Mikuláša a jeho darčekov? To našťastie nevieme, lebo Mikuláš s jeho  družinou na nás ani tento tok nezabudol. Najprv si obišiel všetky triedy, kde výmenou za peknú pesničku dostal každý sladkú odmenu. Potom ešte  stihol  navštívit aj  deti z Komunitného centra, kde ich po krátkom programe obdaroval adventnými kalandármi. Ďakujeme žiakom z 1.ZC.

• Vianočná Viedeň

• Adventné obdobie je neodmysliteľne spojené s vianočnými trhmi. My sme navštívili tie vo Viedni. Na námestiach a uliciach vládla  vianočná atmosféra podporená vyzdobenými vianočnými stromčekmi a vôňou vianočného punču, pečených gaštanoch či iných tradičných lahôdok.  Aby sme spojili príjemné s užitočným, stihli sme si pozrieť aj známe Prírodovedné múzeum, ktorého stále expozície tvoria napríklad oddelenie mineralogicko-petrografické, geologicko-paleontologické, botanické alebo zoologické.